BIOREZONANS, VEGA-TEST
TERAPIE PASOŻYTY, BORELIOZA
ALERGIE, NIETOLERANCJE POKARMOWE

Usuwanie pasożytów

biorezonans pasożyty

W Gabinecie „ZdrowieTest” przeprowadzamy różnorodne terapie usuwania pasożytów. Dzięki zastosowaniu rozmaitych metod jesteśmy w stanie skutecznie pozbyć się pasożytów, efektywnie wspierając zdrowie oraz dobrostan naszych pacjentów.

W ramach naszej oferty pacjenci mogą skorzystać zarówno ze specjalnych mieszanek ziołowych, jak i biorezonansu na pasożyty, wykonywanego w Warszawie, przywracającemu równowagę organizmowi poprzez emitowanie odpowiednich fal elektromagnetycznych.

Biorezonans Warszawa – usuwanie pasożytów poprzez terapie prądowe

Jednym z rodzajów kuracji przeciwpasożytniczej, oferowanej w naszym Gabinecie, jest zastosowanie specjalnych mieszanek ziołowych. W celu wzmocnienia efektu mogą być one uzupełnione o lewatywy. Ponadto, przeprowadzamy terapie prądowe z wykorzystaniem generatorów częstotliwości. Biorezonans w Warszawie na usuwanie pasożytów powoduje wprawienie ich w rezonans skutkujący ich pękaniem i trwałym uszkodzeniem.

Po zakończeniu terapii nasz organizm rozpoczyna naturalny proces oczyszczania, usuwając pozostałe toksyny.

Biorezonans przeciw pasożytom – rodzaje terapii do zamówienia w Warszawie

Jednym z elementów naszej rozbudowanej oferty jest usługa wypożyczania generatorów częstotliwości Super Ravo Zapper i Quanton na terenie Warszawy.

W trakcie zabiegu pasożyty są eliminowane z zastosowaniem prądów o częstotliwościach dobranych indywidualnie do każdego pacjenta.

Przeprowadzany przez nas biorezonans w Warszawie usuwa nie tylko pasożyty, ale również bakterie, wirusy, grzyby i inne mikroorganizmy. Zabiegi są wskazane także przy bąblowicy oraz znacznikach alergicznych.

Usuwanie pasożytów odbywa się za pomocą różnych terapii.

Wykorzystujemy do tego metody bazujące na specjalnych mieszankach ziołowych które mogą być połączone z lewatywami. Innymi metodami stosowanymi w naszym gabinecie są terapię prądowe. Za pomocą generatorów częstotliwości wprawiamy pasożyty w odpowiedni rezonans który skutkuje ich pękaniem i uszkodzeniem trwałym. Następnie sam nasz organizm oczyszcza się z toksyn pozostawionych.

 

Przeciwwskazania: ciąża, rozrusznik serca przy terapiach na generatorach.

Terapie na generatorach częstotliwości:

1) Super Ravo Zapper

Jest to generator częstotliwości do usuwania pasożytów, bakterii, wirusów, grzybów i innych mikroorganizmów. Zabieg eliminuje pasożyty za pomocą prądów o indywidualnie dobranych częstotliwościach (w hercach i kilohercach) do każdego pacjenta. Dobrze się sprawdza przy usuwaniu Boreliozy. W początkowej fazie terapii przeciwwskazaniem jest bąblowica.

Zabieg trwa około 1 godziny. Należy wykonać odpowiednią serię w zależności od pasożyta którego chcemy zniszczyć.
Podczas zabiegu jest się podłączonym do kabli w formie trzymana w dłoniach elektrod metalowych oraz trzymania nóg na elektrodach przystosowanych do tego. Dodatkowo używamy pętli indukcyjnej w formie kabla zawieszonego np. wzdłuż ciała.

2) Quanton

  

Jest to kolejny generator częstotliwości do usuwania pasożytów, bakterii, wirusów, grzybów i innych mikroorganizmów. Można z nim pracować dodatkowo przy poważniejszych chorobach np. nowotworowych, bąblowicy i znacznikach alergicznych. Wykorzystujemy do tego prądy o indywidualnie dobranych wysokich częstotliwościach (w megahercach i gigahercach) do każdego pacjenta.

Zabieg trwa około 1 godziny. Należy wykonać odpowiednią serię w zależności od problemu zdrowotnego na jaki chcemy zadziałać. Podczas zabiegu jest się podłączonym do kabli w formie obrączek zaciskowych na nadgarstkach. Dłonie podczas zabiegu pozostają wolne.

3) Zioła

Dołączamy odpowiednie skuteczne mieszanki ziołowe przy niektórych objawach i schorzeniach w trakcie terapii.

Posiadamy między innymi mieszanki ziołowe typowo przeciwpasożytnicze standardowe lub mocniejsze, mieszanki przeciwnowotworowe, mieszanki na przywry, choroby płuc i wypłukujące z organizmu metale ciężkie itd.