BIOREZONANS, VEGA-TEST
TERAPIE PASOŻYTY, BORELIOZA
ALERGIE, NIETOLERANCJE POKARMOWE

Szkolenia

Szkolenie – Warsztat z Biorezonansu metodą Vega-Test na urządzeniu Olvia Nova. Dodatkowo  zapoznajemy się z pozostałymi urządzeniami typu MetaHunter, Skan Network, Kolmio Ryodoraku oraz Urządzenia do Terapii jak Ravo Zapper i Quanton.

Szkolenie dwudniowe: koszt 1000zł brutto

Dzień 1- czas lekcyjny minimum 4h

– Podstawy działania z metodą Vega-Test

  • ustalanie punktów przewodzenia impulsów na ciele
  • rozumienie oporu reakcji organizmu
  • krótka powtórka selektora leków

– Pokaz Praktyczny pełnego Diagnozowania

  • jak przyjąć klienta
  • jak go zbadać
  • jak poprawnie interpretować wynik badania

– Ćwiczenia – zaznajamianie się z Vega-testem w praktyce

 

Dzień 2- czas lekcyjny minimum 4h

– Zaznajamianie się ze sposobami i urządzeniem do usuwania Pasożytów. Wiedza rozszerzona.

– Pytania odpowiedzi

Ćwiczenia- zaznajamianie się z Vega-testem w praktyce oraz innymi urządzeniami do Diagnostyki i Terapii.

 

Dla kogo jest kurs?

Kurs jest adresowany do wszystkich zainteresowanych metodami diagnostyki za pomocą Biorezonansu. W szczególności kierujemy Warsztat do osób początkujących które chciałyby zacząć pracować z metodą Vega-Test. Osoby takie często nie są pewne czy ta metoda pracy będzie im odpowiadała lub czy będą mieli odpowiednie umiejętności i zdolności do wykonywania klasycznego Vega-Testu. Vega-Test klasyczny ręcznie obsługiwany, jest najdokładniejszą formą sprawdzania obciążeń pasożytniczych organizmu w przeciwieństwie do Express-test i pozostały automatycznych Skanów.

Cel:

Głównym celem Warsztatu jest zaznajamianie się z podstawami Badania Vega-Test w teorii i w praktyce. Uczestnicy w przystępny sposób dowiedzą się jak powinno wyglądać prawidłowo wykonane badanie Vega-test oraz jak odczytywać wyniki badania. Sami będą przez dwa lub trzy dni ćwiczyli umiejętności badania ową metodą.

Zalety Warsztatu:

Niższym kosztem i w szybszym tempie uczestnik ma możliwość nauczenia się podstaw Biorezonansu metodą Vega-Test. Ma okazję doszlifować swoje umiejętności diagnozowania pod okiem Terapeuty i Specjalisty.

Po zakończeniu warsztatu uczestnik 1) będzie umiał podjąć decyzję czy forma pracy z Vega-Testem mu odpowiada  2) czy będzie chciał kontynuować dalsze Szkolenie i czy warto dokonać zakupu urządzenia do pracy 3) rozpozna swoje umiejętności w tej dziedzinie 4) doszlifuje i utrwali swój warsztat i praktykę.

Z chęcią podzielimy się z Państwem naszym wieloletnim doświadczeniem 🙂