BIOREZONANS, VEGA-TEST
TERAPIE PASOŻYTY, BORELIOZA
ALERGIE, NIETOLERANCJE POKARMOWE

Opinie

Będziemy wdzięczni za wasze opinie na Google. Ale również jeśli chcesz napisać o nas opinię podeślij nam ją na kathi@interia.pl. Umieścimy ją wtedy bezpośrednio na naszej stronie. Dlatego znajdziesz o nas Opinię poniżej oraz w opiniach Google pod nazwą naszego gabinetu. Dziękujemy 🙂


Joanna A., Marki • 2019-07-06

Pani Katia i Pan Piotr to osoby godne zaufania z odpowiednimi kompetencjami w zakresie naturo terapii , zgłosiłam się z wszelkimi dolegliwościami bóle pleców , kolan ,problemy trawienne, jelitowe , żołądkowe. Po wykonanych zabiegach czuje się jak bym dostała nowe ciało wszelkie problemy ustały wreszcie mogę normalnie funkcjonować. Niesamowite że jest takie działanie trzeba być tylko cierpliwym i stosować się do wszystkich zaleceń. Polecam każdemu naprawdę warto.


Dorota K., Wrocław • 2019-05-14

Nawet nie spodziewałam się tak szybkich efektów,ale po zastosowaniu ziół skończyły się moje bóle, z którymi żyłam ok 20 lat, wreszcie śpię i chce mi się żyć. Mam nadzieje pozbyć się również cysty wątrobowej i ulżyć w bólach mojemu mężowi, dlatego dziękuje za odpowiednia pomoc i trafione leczenie.


Krystyna K., Warszawa • 2019-01-15

Do Pani Katii zgłosiłam się na badanie pod kątem pasożytów. W moim odczuciu zostało ono wykonane bardzo dokładnie i rzetelnie. Uzyskałam też wiele wartościowych porad  zakresu ogólnego stanu zdrowia. Pani Katia nie żałowała czasu i zaangażowania. Już po pierwszym etapie terapii poczułam poprawę samopoczucia i przypływ energii. Zmierzam kontynuować terapię innych problemów zdrowotnych, ponieważ wierzę w skuteczność jej metod.


Nina K., Warszawa • 2019-01-11

Black Box urządzenie do oczyszczania krwi, które zaproponowałą pani Katia jako terapię dodatkową, sprawdziło się rewelacyjnie. Pozbyłam się Lamblii. Poprawa nastąpiła już po pierwszym zabiegu, ale co najważniejsze dla mnie, moja lepsza kondycja utrzymuje się i jestem niewymownie wdzięczna Katii za pomoc.


Nina K., Warszawa • 2018-12-21

Przez rok żaden z wielu specjalistów, których odwiedzałam nie był w stanie podać przyczyny gwałtownego załamania mojego zdrowia. Pani Katia Martinez, jako pierwsza wysłuchała mnie naprawdę uważnie. Skrupulatna i holistyczna analiza pozwoliła na postawienie trafnej diagnozy oraz dopasowanie i wprowadzenie adekwatnego programu leczenia. Niemal po pierwszym zabiegu odczułam znaczącą poprawę, a kolejne sesje wyraźnie i długotrwale złagodziły moje dolegliwości. Pani Katia ze szczerą troską i zainteresowaniem przeprowadza wywiad, reaguje natychmiast i skutecznie na wszelkie zmiany czy wahnięcia kondycji organizmu, dzięki czemu w porę można przeciwdziałać na wszelkie niepokojące objawy. Nauczyła mnie większej świadomości własnego ciała oraz jak istotna jest samoobserwacja i profilaktyka. Z czystym sumieniem polecam Jej naturalne i nieinwazyjne metody leczenia.


Aldona.R, Gostynin • 2018-11-11

To co zrobiliście z moją raną gangrenową na kolanie (a lekarze nie mogli sobie z nią poradzić przez parę miesięcy) to ewidentnie Bóg wami się posłużył bo po trzech dniach terapii rana w pełni się zagoiła. Zrobiliście niesamowita pracę. Przyjaciółka moja dziś to zobaczyła i płakałyśmy jak bobry. Katia dobrze że jesteś… Miałam też uporczywy kaszel z wydzieliną i po jednym zabiegu do tej pory objawy nie wróciły.


Izabella.C, Włocławek • 2018-06-22

Niesamowicie dokładna metoda.dziekuje Katiu za cierpliwość dla mnie.Twój profesjonalizm nie tylko medyczny ale i Twoje wyjątkowe podejście do człowieka spowodowały że dziś tryskam energią pomimo wieku….Bardzo ci dziękuję Tobie i Twojemu Mężowi za serce jakie mi okazaliście.Polecam kazdemu kto chce oczyścić swój organizm i wyleczyć się bez leków.


Wioletta.S, Grodzisk Maz. • 2018-02-23

Z badania Vega test oczywiście jestem bardzo zadowolona bo dowiedziałam się że moje złe samopoczucie spowodowane jest przez pasożyty i po kolejnym badaniu już jakiejś części pasożytów nie miałam. Mogę polecić wszystkim, bo warto dowiedzieć się czym spowodowane są nasze dolegliwości i trzeba je zwalczyć żeby być zdrowym☺


Wojciech.R, Zambrów • 2018-02-13

Katia to wspaniała osoba która w niesamowity sposób pomogła mi odnalezc moje własne JA. Codzienne problemy i niepowodzenia związane z trudnościami dnia osobistego i zawodowego zniknęły sprawiając że każdy dzień zmienił się z niepowodzenia i rozczarowania, który był malowany szarym kolorami na drogę, wypełnioną pozytywną energią i światłem. Od tej pory wszystko postrzegam inaczej i we wszystkim doszukuje się czegoś dobrego. Bardzo polecam.


Izabela K., Gostynin • 2018-02-08

Z Panią Kathi współpracuję, to miła osoba, profesjonalistka z zakresu medycyny naturalnej. Pani Kathi każdą osobę traktuje bardzo poważnie, odpowiada na każde pytania, stara się każdemu pomóc. Dzięki Pani Kathi pozbyłam się 10 kg, ale to nie wszytko – sprawiła, że czuję się lepiej, pozbyłam się pasożytów. Polecam usługi Pani Kathi Martinez


Beata W., Lublin • 2018-02-07

Polecam wszystkim badanie biorezonansem Vega Test u Katii. To co można sprawdzić to prawdziwy „kosmos”, nie zdawałam sobie sprawy ile pasożytów, wirusów i bakterii we mnie siedzi. Po kuracjach przeciw pasożytniczych zaleconych przez Katię odzyskałam ogrom energii.
Dziękuję Wam Katio i Piotrze


Kamila Ż., Zambrów • 2018-02-07

Współpraca z p.Katią to coś wspaniałego co mogło mnie spotkać…to kompetentna, fantastyczna i ciepła osoba wie jak indywidualnie podejść do pacjenta i jak się nim zająć…po pracy z p.Katią jestem inna osoba…dostrzegłam pozytywne rzeczy u siebie i tego” okrutnego” świata 😉 Moje minusy zamieniłam na plusy…i zmieniłam moje podejście do codziennego życia…Także z czystym sumieniem polecam usługi p.Katii :*


Mirek P., Warszawa • 2018-02-06

Moi drodzy Kathi i Piotrze,
wielkie dzięki za pomoc w przywracaniu zdrowia.
Wasze diagnozy pokrywały się z lekarskimi natomiast w moim powrocie do dobrego zdrowia Wasze metody były o wiele bardziej skuteczne.
Jestem bardzo wdzięczny, dziękuję


Joasia Szulca., Warszawa • 2018-02-06

Serdecznie dziękuję za pomoc w przywróceniu dobrego stanu zdrowia.
Gdy zaatakował mnie półpasiec, tradycyjne metody tylko zaleczyły problem. Dzięki Waszej pomocy udało się odzyskać zdrowie.
Poza tym pozbyłam się licznych pasożytów i odzyskałam dobre samopoczucie.
Jesteście Kochani :-*   Jeszcze raz dziękuję Wam, Kathi i Piotrze.
Pozdrawiam serdecznie


Mirosława S., Gorzów Wielkopolski • 2018-02-06

Zwróciłam się do Pani Kathi i Pana Piotra o pomoc ponieważ od pewnego czasu coś niedobrego dzieje się z moim wzrokiem. Byłam u okulisty, który zalecił mi zastrzyki w okolicy obydwu oczu każdy po 2 tys zł. Nie stać mnie na taka kuracje dlatego polecono mi Państwa. Zalecona kuracja urządzeniem do wybijania pasożytów a także odpowiednio dobrana suplementacja bardzo wpłynęły na poprawę mojego pola widzenia. Może nie jest to jeszcze w pełni sprawny organ ale na pewno jest dużo lepiej! Serdecznie dziekuję za pomoc i w pełni profesjonalne podejście do problemu
Z pozdrowieniami


Małgorzata D., Nisko • 2018-02-06

Polecam badanie biorezonansowe Vega Test wykonany u p. Katii Martinez. Po kuracji ziołowej i serii zabiegów na generatorze częstotliwości przestały mi pękać naczynia krwionośne.

Mój maż pozbył się tasiemca rybiego i bardzo groźnego tasiemca bąblowcowego. Do tego pozbył się boreliozy.

Bardzo mila i profesjonalna obsługa. Polecam


Joanna K., Gorzów Wielkopolski • 2018-02-06

Chciałam Państwu bardzo serdecznie podziękować za niezwykle dobrze trafiona kuracje i pomoc. Skorzystałam z Państwa pomocy dwukrotnie i za każdym razem w 100% zalecenia okazały się bardzo pomocne. Raz infekcja zaskoczyła mnie w drodze na bardzo ważne spotkanie. Akurat byłam przejazdem w Warszawie i skierowano mnie po pomoc do Państwa. Pani Katia szybko określiła co mi dolega i w ciągu dwóch dni poprzez zastosowana suplementacje i częstotliwości wybijania patogenów uratowała mój wyjazd. Normalnie choroba u mnie ciągnie się dwa tygodnie i czesto muszę zażyc środki chemiczne natomiast w tym przypadku byłam w szoku jak infekcja szybko ustąpiła i to bez chemii!
Drugi raz poprosiłam o pomoc w związku z moja łuszczycą. Niestety nie zrobiłam zdjęć a szkoda bo miałam całe łokcie, plecy oraz prawą nogę zainfekowaną zmianami łuszczycowymi. Zastosowaliśmy „prądy” na gliste ludzka, Body Detox – na oczyszczenie krwi i probalance na odkwaszenie. Efekty są zdumiewające. Po miesiącu stosowania zaleceń choroba cofa się a skóra jest piekna!
Naprawdę chciałam podziękować za profesjonalne podejście do Klienta i problemu. Przez cały czas kuracji Państwo Martinez sprawowali opiekę i nigdy nie pozostałam sama z problemem. Jeszcze raz dziekuje


Magdalena W., Gostynin • 2018-01-26

Jestem bardzo zadowolona z usług pani Kathii. Jest to osoba przede wszystkim o milej aparycji z ogromnym doświadczeniem i wiedzą w swoim fachu. Ma podejście do pacjenta. Niczego nie wymusza cieszy się gdy pacjent sam  dochodzi do wielu wniosków,  gdy zastosuje się do  zaleceń. Moje zdrowie tylko zyskuje gdy stosuję podane wskazowki. Mam więcej energii rzadko boli mnie głowa i mniej bolą mnie jelita z czym miałam duży problem. Oczywiście  polecam pani Kathii terapie. Dziękuje za prowadzenie mojej osoby. Pozdrawiam


Justyna, Hiszpania • 2018-01-24

Witaj Kathi@! Bardzo dziękuję, za Twoje miłe i profesjonalne podejście do mnie jako pacjenta.
Swoim zaangażowaniem, uśmiechem, jak również wyrozumiałością i troską o pacjenta, udowodniłaś mi, że zawsze i o każdej porze mogę na Ciebie liczyć!
Bardzo sobie cenię Twoją pomoc i jestem Ci za nią bardzo wdzięczna.
Twoje świetne podejście, szczegółowa rozmowa i dobranie najbardziej odpowiednich zabiegów/programów na zappera, bardzo szybko przyniosły rezultaty.
Efekty już są widoczne, co oprócz poprawy stanu mojego samopoczucia, potwierdził Traumatolog widząc mój ostatni rezonans magnetyczny barku, na którym jest widoczna różnica: „el quiste/ganglion” (po polsku: torbiel?) bardzo zmalał! Prawie go już nie ma! Zadziwiające dla mnie jest to, że w jak krótkim czasie. Jestem w szoku i pod wrażeniem skuteczności programu, który mi zaleciłaś. Wielki buziak za to, jesteś kochana!
Jestem pod wrażeniem zasobu Twojej wiedzy, na pewno w niedalekiej przyszłości skorzystam jeszcze z poleconej mi przez Ciebie kuracji na zwapnienia.
Szkoda, że nie poznałam Cię wcześniej…, gdyż wtedy od razu bym się do Ciebie zwróciła z moim problemem, z którym borykam się od samego lata, a lekarze do tej pory nie byli w stanie mi pomoc w żaden sposób, bo ani silne leki ani później zbyt wczesna rehabilitacja nie pomogły, a jedynie zaszkodziły i pogorszyły stan mojego zdrowia.
Pełen profesjonalizm z Twojej strony, szybka diagnoza, a do tego bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam


Aneta, Nisko • 2018-01-24

Pani terapia mi bardzo pomogła mianowicie wyprowadziła mnie z męczącej i dokuczliwej choroby jaką była Borelioza, ponadto moje samopoczucie się bardzo polepszyło. Jestem Pani bardzo wdzięczna.


Anna R., Raszyn • 2017-05-17

Już nie raz korzystaliśmy z usług p. Kathi. Jej wskazania przypomniały mi niektóre zapomniane sposoby leczenia, które stosowali kiedyś lekarze, a zastąpili je antybiotykami. Teraz, gdy wychodzimy na prostą, mam wrażenie stosowania profilaktyki, by do poważnych chorób nie dopuścić. Polecam!


Iwona, Lublin • 2017-05-17

Katia Martinez jest kompetentna, merytoryczna i sympatyczna, objaśniła dokładnie wyniki Vega testu, problem pasozytów, grzybów to poważny problem zdrowotny i poczatek wielu schorzeń, polecamy Panią Katię, Jej wiedza z pewnością pomoże w wielu trudnych przypadkach zdrowotnych. Iwona i Krzysztof


Elżbieta Greluk-Semeniuk, Siedlce • 2017-05-17

Kathi Martinez pojawiła się w moim życiu dosłownie w momencie, w którym poprosiłam o pomoc innego specjalistę. Stanęłam przed nim mówiąc: mam problem – dotknij mnie. Sama skóra i kości. Niedobór wszystkich składników mineralnych i witamin. Mimo, że odżywiam się bardzo zdrowo i jestem bardzo zdyscyplinowana, coś mnie zjada od środka. Janusz podał mi numer tel. do Kathi. Gdy wprowadzałam go do komórki, weszła Kathi Martinez. Wspomnę, że czekałam na szkolenie. Chcesz i masz – pomyślałam. Nie wierzę w przypadki. Tak musiało być. Porozmawiałyśmy i umówiłyśmy się w Kobyłce na spotkanie. Byłam miło zaskoczona, gdy Kathi zaproponowała mi, że wyjedzie po mnie na dworzec PKP. Dodam, że mieszkam w Siedlcach (godzina i 20 minut bezpośredniej drogi do Kathi na badanie diagnostyczne) i miałam jechać pociągiem z przesiadkami. Mój Anioł zorganizował to jeszcze lepiej – następnego dnia przyjechałam do Kathi samochodem z osobą znajdującą się w takiej samej sytuacji, jak ja. Ciepło i spokój, którym emanuje Kathi czuję do dziś. Podczas badania diagnostycznego (trwającego ponad godzinę) rozluźniona i spokojna, mówiłam o sobie i swoich dolegliwościach tak, jakbym pierwszy raz się temu przyglądała stojąc obok siebie. W zasadzie relacjonowałam i odkrywałam siebie na nowo. Ta godzina pozwoliła mi spojrzeć na mnie samą z pokorą i w prawdzie nazwać rzeczy po imieniu. Odbyło się to bez emocji i z pogodą ducha. Czułam, że jestem tu, gdzie być powinnam. Zawierzyłam się Kathi i wszelkim okolicznościom z nią związanymi. Czas stanął w miejscu a gdy skończyłyśmy, okazało się, że ponad godzina minęła. Pogoda ducha nie opuszczała mnie nawet na sekundę. Potem półgodzinny zabieg (trzymałam nogi w ciepłej wodzie w oczyszczającym z toksyn urządzeniu Body-detox), dopełnił reszty. Poczucie bezpieczeństwa i pewności, że będzie dobrze, bo już jest dobrze, nie odstępowało mnie na krok. Zawsze będę twierdzić, że trafna, jasna diagnoza jest już duchowym oczyszczeniem dla człowieka, bo prawda daje spokój. Jest fundamentem, bez którego nie da się nic zrobić. Dziękuję Ci Kathi za prawdę, fachową pomoc i prowadzenie mnie w procesie całej kuracji. Pozdrawiam serdecznie.


Marzena Celmerowska Wnuk, Wołomin • 2017-05-15

Pani Katia Martinez jest profesjonalistką w dziedzinie vega testów i naturo terapii.Pomogła mi i mojej córce w naturalny sposób wyleczyć się poważnych chorób, dzięki jej wskazówkom schudłam 10 kg w 2 miesiące i wyleczyłam dziecko z zapalenia płóc bez antybiotyków.
Serdecznie polecam.