BIOREZONANS, VEGA-TEST
TERAPIE PASOŻYTY, BORELIOZA
ALERGIE, NIETOLERANCJE POKARMOWE

Odczulanie biorezonansem Warszawa

Alergie są nadmierną, nieprawidłową odpowiedzią układu odpornościowego na obce dla organizmu substancje, które w normalnych warunkach nie są szkodliwe i u osób nieuczulonych nie wywołują żadnych dolegliwości. Reakcje alergiczne mogą objawiać się na różne sposoby, np. w postaci wysypki, kataru, obrzęków czy duszności. Biorezonans jest jedną z metod odczulania, która ma na celu redukcję reakcji alergicznych organizmu na różne czynniki o właściwościach alergogennych.

Odczulanie biorezonansem w Warszawie – ulga w dolegliwościach alergicznych

Odczulanie biorezonansem, oferowane przez „ZdrowieTest” z Warszawy, polega na wygaszaniu alergenu, czyli znacznym zmniejszeniu lub całkowitym usunięciu czynników uruchamiających reakcje alergiczne. Zabieg odczulający w przypadku każdego pacjenta może przebiegać inaczej. U jednych następuje całkowite odczulenie na dany alergen już po pierwszej wizycie, u innych konieczne jest powtórzenie odczulenia. Czas trwania odczulania na jeden znacznik trwa około 15 min.

Dlaczego warto rozważyć biorezonans i odczulanie w „ZdrowieTest” z Warszawie?

Alergie u osób uczulonych powodują szereg uciążliwych, a nawet groźnych dla zdrowia reakcji. Z tego względu warto rozważyć biorezonans i odczulanie w naszym gabinecie w Warszawie. Pozwoli on na skuteczne zneutralizowanie oddziaływania różnego rodzaju alergenów, przykładowo pyłkowych, czyli pochodzących z drzew, traw, grzybów pleśniowych, bądź centralnych, znajdujących się na przykład w mleku, jajkach i odchodach roztoczy.

Odczulanie biorezonansem, na które zapraszamy do Warszawy, jest zabiegiem bezbolesnym oraz bezinwazyjnym.