BIOREZONANS, VEGA-TEST
TERAPIE PASOŻYTY, BORELIOZA
ALERGIE, NIETOLERANCJE POKARMOWE

Body Detox

Zapraszamy na zabieg: BODY DETOX
Oferujemy sprawdzony Zabieg Oczyszczania i Odtruwania Organizmu w błyskawiczny i bezbolesny sposób.

Po 10 zabiegach, Body-Detox wzmocni twój organizm i zredukuje toksyny a to ogromnie wpływa na:
– utratę wagi
– krążenie
– zmęczenie/poirytowanie
– alergie pokarmowe
– bóle menstruacyjne
– bólach stawów i artretyzmie
– funkcjonowaniu nerek i wątroby
– słabej przemianie materii – oraz wielu innych schorzeniach

Satysfakcja Gwarantowana!!!

Mamy również w ofercie (od nie dawna) NOWE urządzenia, ECO Detox. Jest to urządzenie przenośne (małe), które nie posiada miski (którą zakładamy, że kazdy w domu posiada) i dlatego też urządzenie jest znacznie tańsze.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że nasze urządzenia to jedyne oryginalne urządzenia na rynku polskim. Przeprowadzone na 30 ochotnikach badania w laboratorium w Cieszynie potwierdzają skuteczność zabiegów przy jednoczesnym całkowitym bezpieczeństwie dla klienta. Podobne urządzenia dostępne w Internecie takich badań nie posiadają i są bardzo niebezpieczne dla zdrowia i życia pacjenta!!!

Opis Zabiegu Body Detox:

Medycyna naturalna przeżywa dziś niebywały rozkwit. To całkiem zrozumiałe: w czasie, kiedy choroby cywilizacyjne są najczęstszą przyczyną zgonów, a medycyna akademicka, mimo postępów w nauce, nie zawsze potrafi sobie z nimi poradzić, chętnie zwracamy się w stronę metod naturalnych. – może bardziej czasochłonnych, ale skutecznych i nie ingerujących przy tym chemicznie czy farmakologicznie w nasz organizm.

Przykładem takiej zdrowej terapii – dodającej zdrowia, witalności i urody – jest Body Detox

Powszechnie wiadomo, iż ciało ludzkie wytwarza impulsy elektryczne i jest również na nie podatne. Użycie kontrolowanych prądów elektrycznych w leczeniu różnorodnych schorzeń ma szerokie zastosowanie i jest powszechnie rozumiane i akceptowane.
Działanie urządzenia wykorzystuje tę zasadę. Krajem w którym urządzenie zaistniało i zrobiło wielką karierę jest Wielka Brytania. Polska jest następnym krajem gdzie Body Detox jest rozpowszechniany. Posiadaczami tego urządzenia są już w Polsce najbardziej renomowane salony kosmetyczne i centra medycyny naturalnej.

Dzięki badaniom naukowym uzyskaliśmy wiedzę, iż komórki zdrowego człowieka powinny mieć ujemny potencjał w przedziale od 70 do 90 miliwoltów. Na tym poziomie przyswajanie składników pokarmowych oraz wydalanie toksyn jest optymalne. Ujemny potencjał obciążonej lub uszkodzonej komórki może odbiegać znacznie od normy i wówczas zarówno przyswajanie składników pokarmowych jak i wydzielanie toksyn jest zaburzone. Taka sytuacja może nastąpić gwałtownie, w wyniku choroby lub powstawać stopniowo – jako rezultat niewłaściwego sposobu odżywiania, stresującego trybu życia i wpływu zanieczyszczonego środowiska.

Jak temu stanowi zaradzić?

Odpowiedzią jest BODY DETOX zasada działania i zaobserwowane skutki

Urządzenie to dzięki specjalnemu programowi wytwarza odpowiednio zmodulowany prąd o zmiennej biegunowości, który powoduje jonizację wody. Stopy zostają zanurzone w wodzie i poprzez pory – ok. 2000 na każdej stopie jony przedostają się do organizmu doprowadzając w krótkim czasie zachwiany potencjał komórkowy do właściwego poziomu. Pobudzone w ten sposób komórki zaczynają prawidłowo „pracować” co przekłada się na natychmiastowe intensywne wydzielanie toksyn i innych szkodliwych substancji do krwi. Substancje te są następnie przenoszone i wydalane poprzez pory stóp do wody. Intensywne wydalanie toksyn i metali ciężkich następuje również poprzez płyny fizjologiczne co trwa jeszcze jakiś czas po ukończeniu serii zabiegów. Prawidłowo pracujący organizm pobiera równocześnie z wody zdecydowanie lepiej niezbędne substancje i mikroelementy (im bardziej zmineralizowana woda użyta do zabiegu tym lepiej).

Oczyszczanie krwi: wygląd krwi pod mikroskopem w czarnym polu

przed zabiegiem

krew_przed

po zabiegu

krew_%20po

Opisane powyżej działania aparatu zostały zaobserwowane i udokumentowane w trakcie badań wykonanych przez lekarzy w Polsce. Ze względu na obszerność dokumentacja nie jest udostępniona w internecie. W każdej chwili może być wysłana na płycie CD zainteresowanym osobom.

W trakcie serii zabiegów porównawczych wykonanych w Polsce aparaturą Body Detox udowodniono, że organizmy pobierały z wody między innymi żelazo a wydzielały głównie amoniak, azotany, oraz fosforany. Badania przeprowadzone metodą HMTS – ( heavy metal test system ) wykazały zmniejszenie ilości pierwiastków ciężkich ( ołów, rtęć i inne ) po serii zabiegów. badania mikrobiologiczne wykazały, że urządzenie wykazuje właściwości bakteriobójcze.

Stwierdzono bardzo skuteczne działanie aparatu w usuwaniu dolegliwości reumatycznych oraz likwidowaniu alergii.

Przed zabiegiem:

Po zabiegu: