BIOREZONANS, VEGA-TEST
TERAPIE PASOŻYTY, BORELIOZA
ALERGIE, NIETOLERANCJE POKARMOWE

Terapie

Gdy już mamy wynik badania  Vega-Test lub Network-skan w zależności od wyników proponujemy konkretne, skuteczne terapie lub kuracje ziołowe (z ziół dostępnych w Polsce). Terapie służą aby usunąć patogeny, które są przyczyną chorób i dolegliwości.

Przeciwwskazania: ciąża, rozrusznik serca przy terapiach na generatorach.

Terapie na generatorach częstotliwości:

1) Super Ravo Zapper

Jest to generator częstotliwości do usuwania pasożytów, bakterii, wirusów, grzybów i innych mikroorganizmów. Zabieg eliminuje pasożyty za pomocą prądów o indywidualnie dobranych częstotliwościach (w hercach i kilohercach) do każdego pacjenta. Dobrze się sprawdza przy usuwaniu Boreliozy. W początkowej fazie terapii przeciwwskazaniem jest bąblowica.

Zabieg trwa około 1 godziny. Należy wykonać odpowiednią serię w zależności od pasożyta którego chcemy zniszczyć.
Podczas zabiegu jest się podłączonym do kabli w formie trzymana w dłoniach elektrod metalowych oraz trzymania nóg na elektrodach przystosowanych do tego. Dodatkowo używamy pętli indukcyjnej w formie kabla zawieszonego np. wzdłuż ciała.

2) Quanton

  

Jest to kolejny generator częstotliwości do usuwania pasożytów, bakterii, wirusów, grzybów i innych mikroorganizmów. Można z nim pracować dodatkowo przy poważniejszych chorobach np. nowotworowych, bąblowicy i znacznikach alergicznych. Wykorzystujemy do tego prądy o indywidualnie dobranych wysokich częstotliwościach (w megahercach i gigahercach) do każdego pacjenta.

Zabieg trwa około 1 godziny. Należy wykonać odpowiednią serię w zależności od problemu zdrowotnego na jaki chcemy zadziałać. Podczas zabiegu jest się podłączonym do kabli w formie obrączek zaciskowych na nadgarstkach. Dłonie podczas zabiegu pozostają wolne.

3) Generator plazmowy RPZ-14

Jest to generator plazmowy Rife’a do usuwania pasożytów, bakterii, wirusów, grzybów i innych mikroorganizmów i komórek Nowotworowych. Można z plazmą pracować również przy poważniejszych chorobach np. nowotworowych, bąblowcach, boreliozie i znacznikach alergicznych.  Jest to najdoskonalsze światowe urządzenie emitujące EM impulsy produkowane seryjnie. Posiada ono zdolność dokładnego, płynnego i bardzo wolnego przesuwania częstotliwości wyjściowej, co zapewnia skuteczność niszczenia patogenu po osiągnięciu jego M.O.R. (Mortal Osscillatory Rate) częstotliwości.

Zabieg trwa około 2-3 godziny. Należy wykonać odpowiednią serię w zależności od objawu lub choroby na jaką chcemy zadziałać. Nie trzeba być podczas zabiegu podłączonym do żadnych kabli ani fotela. Wystarczy przebywać w pomieszczeniu podczas włączonego urządzenia.

 

4) Zioła

Dołączamy odpowiednie skuteczne mieszanki ziołowe przy niektórych objawach i schorzeniach w trakcie terapii.

Posiadamy między innymi mieszanki ziołowe typowo przeciwpasożytnicze standardowe lub mocniejsze, mieszanki przeciwnowotworowe, mieszanki na przywry, choroby płuc i wypłukujące z organizmu metale ciężkie itd.