BIOREZONANS, VEGA-TEST
TERAPIE PASOŻYTY, BORELIOZA
ALERGIE, NIETOLERANCJE POKARMOWE

Cennik

BADANIA DIAGNOZUJĄCE:

Badanie Vega-test standardowe: 250 zł

Badanie Vega-test na nietolerancje pokarmowe lub alergie: 250 zł

Badanie Network-Skan cena 250 – sprawdza się szczególnie podczas ustalania częstotliwości prądu na generatorach podczas terapii oraz przy badaniu małych dzieci od lat 3.

MetaHunter Badanie i Terapia do 60 min : 250zł

MetaHunter Terapia dodatkowe 60 min: 150zł

Badanie KOLMIO RYODORAKU: 200zł, Badanie i terapia po badaniu – 250zł

ZABIEGI:

1. Zabieg na Generatorze częstotliwości Ravo Zapper (wybijanie patogenów lub usuwanie objawów chorobowych) 100zł/1,5 godz

Karnet na Generator 12 godzinnej terapii (5 dni po 3 godziny) koszt- 500zł

2. Zabieg na Generatorze  Quanton (wybijanie patogenów lub usuwanie objawów chorobowych) 100zł/1,5 godz

Używamy do Terapii Urządzenia 1) Super Ravo Zapper (generuje herce i kilo herce) i 2) Quanton (generuje Megaherce i Gigaherce).

3. Terapia Antynikotynowa (jedno spotkanie): 150zł

4. Odtruwanie Detoksykacja  Body-Detox: 55zł/30 min zabieg odtruwania i detoksykacji organizmu

Karnet Body-Detox: 500zł/ 10 zabiegów

 

Wypożyczenie urządzeń

Przy wypożyczeniu urządzeń spisujemy umowę wypożyczenia sprzętu każdorazowo. Wypożyczamy Generatory Super Ravo Zapper i Urządzenie do Body-Detoksu. Płatność za wypożyczenie z góry przy odbiorze urządzenia. Zapytaj nas o cenę osobiście.

 

W naszej ofercie proponujemy zakup urządzeń oryginalnych:

1) Super Ravo Zapper: cena 3500zł (full wersja z pętlą indukcyjną i elektrodami na ręce i stopy).

przy zamówieniu urządzenia przez naszą stronę oferujemy  gratis:

  • pomoc w każdej kwestii użytkowania urządzenia
  • instalacja oprogramowania na laptopie lub telefoniczną pomoc w jego zainstalowaniu
  • spolszczenie oprogramowania oryginalnego
  • nasze autorskie instrukcje obsługi

Super Ravo Zapper jest to generator częstotliwości do usuwania pasożytów, bakterii, wirusów, grzybów i innych mikroorganizmów. Więcej informacji pod tel. 531 761138 lub na info@zdrowietest.pl.

2) Body Detox (oryginalny)

Pragniemy podkreślić, że jest to jedyne oryginalne urządzenie na rynku polskim. Przeprowadzone na 30 ochotnikach badania w laboratorium w Cieszynie potwierdzają skuteczność zabiegów przy jednoczesnym całkowitym bezpieczeństwie dla klienta. Podobne urządzenia dostępne w Internecie takich badań nie posiadają i są bardzo niebezpieczne dla zdrowia i życia pacjenta!!!

  • Detox System Professional: (zapytaj o cenę)

Body Detox to urządzenie do detoksykacji i oczyszczania organizmu z toksyn i metali ciężkich. Więcej informacji pod tel. 531 761138.

Producentem jest firma Body Detox (ta sama angielska firma, która produkuje od 12 lat urządzenia Professional).

  • ECO Detox : (zapytaj o cenę)

 

Prezentujemy NOWE urządzenie, ECO Detox!!!

Jest to urządzenie przenośne (małe), które nie posiada miski (którą zakładamy, że każdy w domu posiada) i dlatego też urządzenie jest znacznie tańsze. Koszt to 3200 zł. Producentem jest firma Body Detox (ta sama angielska firma, która produkuje od 12 lat urządzenia Professional).

3) Generator plazmowy RPZ-14 Rife’a: (zapytaj o cenę)

Jest to generator plazmowy Rife’a do usuwania pasożytów, bakterii, wirusów, grzybów i innych mikroorganizmów i komórek Nowotworowych. Można z plazmą pracować również przy poważniejszych chorobach np. nowotworowych, bąblowcach, boreliozie i znacznikach alergicznych. Jest to najdoskonalsze światowe urządzenie emitujące EM impulsy produkowane seryjnie. Posiada ono zdolność dokładnego, płynnego i bardzo wolnego przesuwania częstotliwości wyjściowej, co zapewnia skuteczność niszczenia patogenu po osiągnięciu jego M.O.R. (Mortal Osscillatory Rate) częstotliwości.

Należy wykonać odpowiednią serię w zależności od objawu lub choroby na jaką chcemy zadziałać. Nie trzeba być podczas zabiegu podłączonym do żadnych kabli ani fotela. Wystarczy przebywać w pomieszczeniu podczas włączonego urządzenia.