BIOREZONANS, VEGA-TEST
TERAPIE PASOŻYTY, BORELIOZA
ALERGIE, NIETOLERANCJE POKARMOWE

Cennik

BADANIA DIAGNOZUJĄCE:

 1. Biorezonans Badanie: cena 260zł. Obecnie Standardowo robimy biorezonans 3D metodą Meta Hunter lub 4D metodą Biophilia Meta (pokazuje stan organów) plus Skan Network na pasożyty.
 2. Badanie Vega-test (urządzeniem Olvia Nova) : cena 260 zł
 3. Badanie na Alergie i Nietolerancje Pokarmowecena 260 zł (w tym alergie wziewne i inne- sprawdzamy około 400 znaczników).
 4. Badanie Network-Skan: cena 160 – sprawdza się szczególnie podczas ustalania częstotliwości prądu na generatorach do terapii oraz przy badaniu małych dzieci od lat 1,5.
 5. Meta Hunter/Biophilia Badanie do 60 min : cena 260zł
 6. Meta Terapia do 60 min: cena 160zł
 7. Badanie KOLMIO RYODORAKU: cena 160zł
 8. Skan Network (w rodzaju F-Skan): cena 160zł

TERAPIE:

Używamy do Terapii Urządzenia 1) Super Ravo Zapper (generuje herce i kilo herce) i 2) Quanton (generuje Megaherce i Gigaherce).

 1. Zabieg na Generatorze Ravo Zapper (wybijanie patogenów lub usuwanie objawów chorobowych): koszt- 100zł/1,5 godz
 2. Karnet na Generator Ravo Zapper 30 godzinnej terapii (10 dni po 3 godziny): koszt- 1000zł (wypożyczamy urządzenie do domu klienta dla 1-2 osób).
 3. Zabieg na Generatorze  Quanton (wybijanie patogenów lub usuwanie objawów chorobowych): koszt- 100zł/1,5 godz
 4. Karnet na Generator Quanton 30 godzinnej terapii (10 dni po 3 godziny); koszt- 1000zł (wypożyczamy urządzenie do domu klienta dla 1-2 osób).
 5. Odczulanie (jedno spotkanie do 60 min):koszt- 160zł
 6. Terapia Antynikotynowa (jedno spotkanie do 60 min):koszt- 160zł
 7. Odtruwanie Detoksykacja  Body-Detoxkoszt- 55zł/30 min zabieg odtruwania i detoksykacji organizmu
 8. Karnet Body-Detox: koszt- 500zł/ 10 zabiegów po 30min

SZKOLENIE– Warsztat z Biorezonansu: koszt- 1000zł

WYPOŻYCZANIE Urządzeń:

Przy wypożyczeniu urządzeń spisujemy umowę wypożyczenia sprzętu każdorazowo. Wypożyczamy Generatory Super Ravo Zapper i Urządzenie do Body-Detoksu. Płatność za wypożyczenie z góry przy odbiorze urządzenia. Zapytaj nas o cenę osobiście.

 

W naszej ofercie proponujemy zakup urządzeń oryginalnych:

1) Super Ravo Zapper: cena 3500zł (full wersja z pętlą indukcyjną i elektrodami na ręce i stopy). Ceny są poglądowe.

przy zamówieniu urządzenia przez naszą stronę oferujemy  gratis:

 • pomoc w każdej kwestii użytkowania urządzenia
 • instalacja oprogramowania na laptopie lub telefoniczną pomoc w jego zainstalowaniu
 • spolszczenie oprogramowania oryginalnego
 • nasze autorskie instrukcje obsługi

Super Ravo Zapper jest to generator częstotliwości do usuwania pasożytów, bakterii, wirusów, grzybów i innych mikroorganizmów. Więcej informacji pod tel. 531 761138 lub na info@zdrowietest.pl.

2) Body Detox (oryginalny)

Pragniemy podkreślić, że jest to jedyne oryginalne urządzenie na rynku polskim. Przeprowadzone na 30 ochotnikach badania w laboratorium w Cieszynie potwierdzają skuteczność zabiegów przy jednoczesnym całkowitym bezpieczeństwie dla klienta. Podobne urządzenia dostępne w Internecie takich badań nie posiadają i są bardzo niebezpieczne dla zdrowia i życia pacjenta!!!

 • Detox System Professional: (zapytaj o cenę)

Body Detox to urządzenie do detoksykacji i oczyszczania organizmu z toksyn i metali ciężkich. Więcej informacji pod tel. 531 761138.

Producentem jest firma Body Detox (ta sama angielska firma, która produkuje od 12 lat urządzenia Professional).

 • ECO Detox : (zapytaj o cenę)

 

Prezentujemy NOWE urządzenie, ECO Detox!!!

Jest to urządzenie przenośne (małe), które nie posiada miski (którą zakładamy, że każdy w domu posiada) i dlatego też urządzenie jest znacznie tańsze. Koszt to 3200 zł. Producentem jest firma Body Detox (ta sama angielska firma, która produkuje od 12 lat urządzenia Professional).

3) Generator plazmowy RPZ-14 Rife’a oraz inne nowsze modele : (zapytaj o cenę)

Jest to generator plazmowy Rife’a do usuwania pasożytów, bakterii, wirusów, grzybów i innych mikroorganizmów i komórek Nowotworowych. Można z plazmą pracować również przy poważniejszych chorobach np. nowotworowych, bąblowcach, boreliozie i znacznikach alergicznych. Jest to najdoskonalsze światowe urządzenie emitujące EM impulsy produkowane seryjnie. Posiada ono zdolność dokładnego, płynnego i bardzo wolnego przesuwania częstotliwości wyjściowej, co zapewnia skuteczność niszczenia patogenu po osiągnięciu jego M.O.R. (Mortal Osscillatory Rate) częstotliwości.

Należy wykonać odpowiednią serię w zależności od objawu lub choroby na jaką chcemy zadziałać. Nie trzeba być podczas zabiegu podłączonym do żadnych kabli ani fotela. Wystarczy przebywać w pomieszczeniu podczas włączonego urządzenia.