BIOREZONANS, VEGA-TEST
TERAPIE PASOŻYTY, BORELIOZA
ALERGIE, NIETOLERANCJE POKARMOWE

Badanie pasożytów u dzieci Warszawa

Pasożyty mogą być obecne w każdym organizmie ludzkim – w tym także u małych dzieci. Często bardzo ciężko jest wykryć ich obecność, a objawy, które są z nimi związane, mogą być diagnozowane jako dolegliwości o zupełnie innym podłożu. Dzięki zastosowaniu różnorodnych metod badań pasożytów u dzieci w Warszawie jesteśmy w stanie zadbać o dobrostan naszych najmłodszych pacjentów.

Badanie pasożytów u dzieci w Warszawie – skuteczna eliminacja za pomocą biorezonansu

Zajmujemy się badaniem pasożytów u dzieci i ich skuteczną eliminacją. Wykorzystujemy w tym celu terapię biorezonansową wykonywaną za pomocą specjalistycznych urządzeń. Pasożyty obecne w organizmie są eliminowane poprzez użycie prądów o częstotliwościach dobranych indywidualnie do każdego pacjenta. Po zakończeniu terapii rozpoczyna się naturalny proces oczyszczania, podczas którego usuwane są pozostałe toksyny.

Badanie pasożytów u dzieci w Warszawie jest bezinwazyjne, bezbolesne i całkowicie bezpieczne dla najmłodszych. Zabieg trwa około godziny, podczas której pacjent pozostaje w stanie spoczynku, w pozycji siedzącej, będąc jednocześnie podpiętym do urządzenia.

Badania i terapia przeciw pasożytom u dzieci w Warszawie – ziołowe mieszanki

Biorezonans nie jest jednak jedyną metodą walki z pasożytami stosowaną w naszym gabinecie. W ramach wspomagania leczenia pasożytów u dzieci oferujemy także specjalnie wyselekcjonowane mieszanki ziołowe. Mogą one być stosowane w niektórych przypadkach w trakcie terapii.